top of page

PAR MUMS

WhatsApp Image 2024-03-29 at 21.04.16.jpeg

Esi labākā versija sevis

Šī nometne ir vieta, kur izzināt sevi un drošā un draudzīgā vidē realizēt savu radošumu. Tā ir vīzija par vidi, kuru kopā veidojam kā atbalstošu, kur neviens nav patērētājs, bet visi kopā veido un rada. Harmonijā ar dabu un brīnišķīgiem pasniedzējiem, bez kuriem viss iecerētais nebūtu iespējams.

Esmu organizācijas vadītāja, pasniedzēja, mācību programmu veidotāja, studente un mamma savai brīnišķīgajai meitai Katei, ar kuru lepojos un bezgalīgi mīlu.

Maira Dzene

Dibinātāja & nometnes satura veidotāja, geštalta terapeite

Padarīt vīziju par realitāti

Esmu šeit, jo šī ir brīnišķīga iespēja mācīties ne tikai meitenēm, bet visai komandai. 

Elīna Spēlmane, geštalta terapeite, koučs

Miers sākas sevī 

PHOTO-2023-06-05-11-24-31.jpg

Miers sākas sevī 

Stella Valberga, jogas pasniedzēja un mentore

Ķermenis ir mans domāšanas centrs.

Es vēlos, lai mēs ieklausītos savā ķermenī. Biodeja ir viena no “veselīgas izglītības idejām”, kas attīsta spēju ķermeniski un garīgi veidot mīlestībā un empātijā bāzētas attiecības. Biodejā mēs ļaujam runāt mūsu ķermenim "dzīves valodā" un ļaujam mūsu ķermenim izdzīvot “dzīves deju”.“Dzīves valoda” ir valoda, kura mūs savieno ar cilvēkiem – tā ir citu nevainošana, skaidra savu vajadzību un jūtu izpaušana, spēja lūgt atbalstu, kad viens tas ir nepieciešams, savukārt, ja mēs runājam valodā, kura “mūs šķir”, mēs nespējam skaidri izteikt izjūtas un vajadzības, mēs izsakām kritiku un morālos vērtējumus.

Elizabete Ozola, biodejas pasniedzēja un audzinātāja

WhatsApp Image 2020-02-27 at 18.13_edited.jpg

Katram ir savs mācīšanās stils, palīdzu to atrast un pilnveidot

Par mani- mīlestība pret cilvēku un pasauli. 
Esmu priecīga, ka mans darbs ir arī mana aizraušanās, tas dod man  iespēju iepazīt tik daudz dažādus cilvēkus un viņu pieredzes. 
Man sirdij tuvais - jūra, mežs un kaut ko garšīgu pagatavot vai apēst.

Anete Gūtmane - Sevišķe,  skolotāja un logepēde

Manas nodarbības ir nedaudz neparedzamas un nekad nevar skaidri zināt, kādā pozīcijā jogotājs atradīs savu ķermeni, bet tas viss nāk ar vieglumu un spēju izbaudīt ķermeņa un prāta nedalāmo vienotību.

Esmu jogas studijas Urban Yoga īpašniece un vadītāja. Agrāk par savu pamatprofesiju saucu jurisprudenci, bet jogu pasniedzu jau deviņus gadus un kopš 2016.gada, kad kļuvu par jogas studijas īpašnieci, savu ikdienu vadu kā jogas skolotāja un esmu laimīga par iespēju dalīties ar jogu un tās sniegtajām iespējām ar citiem. Vadot ashtanga vinyasa jogu, sekoju šī jogas vista metodei un tradīcijai, taču, pasniedzot citus jogas veidus, man patīk eksperimentēt ar dažādām jogas metodēm un elementiem, tādā veidā ļaujoties jogas burvībai visa tās būtībā. Savas zināšanas par cilvēka ķermeni un kustību esmu papildinājusi arī Rīgas Stradiņu Universitātē programmā “Veselības sporta specialists”.

Līva Veinberga, jogas pasniedzēja un Urban Yoga studijas vadītāja

Liva1.jpeg

To vēlētos iemācīt arī jums, meitenes - ieraudzīt sevī to skaisto.

Kas Es esmu? Es esmu māksliniece, modes dizainere, kostīmu dizainere, stiliste, grimma māksliniece, kāds kas rada, kas jūt, kas pieškir visam vizuālajam savu nozīmi, izskatu un ideju. Esmu pabeigusi Latvijas Mākslas akadēmiju vizuāli plastiskās mākslas nodaļu uz 10. Mans pirmais darbs bija būt stilista asistentam  TV raidijumos un grima māksliniekam “Make up forver” kompānijā. Es mīlu zīmēt jau no bērnības,un daru to aizvien. Vienalga kur Tu esi, kino, modē, teātrī, skolā...Es pierakstu savas idejas skiču kladē,  tās noder jebkurā radošā darbā, sevis attīstībā. To vēlētos iemācīt arī Jums, meitenes - ieraudzīt sevī to skaisto, apvienot to tādā kā dienas grāmatā un pielietot dzīvē. 

Vita Radziņa, modes dizainere, stiliste

Manas svarīgākās vērtības ir patiesums, vienkāršība, iejūtība un sapratne vienam par otru.

Kā Montesorī pedagogs darbojos jau vairākus gadusun prieku rodu vērojot un sekojot katra bērna iekšējai būtībai, redzot kā viņi aug un attīstās, iepazīstot viņu emocionālo un krāsāino pasauli, lai spētu dot labāko pieeju viņiem, iedrošinot un iedvesmojot uz ko lielāku.Manas svarīgākās vērtības ir patiesums, vienkāršība, iejūtība un sapratne vienam par otru.Lai būtu saskaņā ar sevi, brīvajā laikā patīk ieiet mežā ar kompasu un karti.

Kristīne Bunne, montesori pedagoģe

IMG_6916vilnisphotocopryrights vilnisphoto.JPG
laura.jpg

Augt un attīstīties pašai un palīdzēt šajā ceļā arī bērniem -  ir man aicinājums 

Man aizrauj pamanīt katra bērna interesi palīdzēt tajos brīžos, kad dūša saskrējusi papēžos. Mani iedvesmas avoti ir daba, tur atjaunojos pati un redzu kā bērni mainās pavadot laiku dabā. Laimīgā nometne ir arī nometne man, kur ne tikai daudz dodu, bet arī ļoti daudz iegūstu sev pati - kā cilvēks, kā profesionālis.

Laura Skoromka, montesori pedagoģe

bottom of page